Суспільство

Хливнюк про справу Шеремета: “Або надайте докази, або йдіть в сраку!”

0

Лідер гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк виступив на захист парамедика та військової Яни Дугарь, дитячого кардіохірурга Юлії Кузьменко і музиканта та військового Андрія Антоненка, яких підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета, пише 24 канал.

У соцмережах музикант опублікував відеозвернення до правоохоронців, в якому закликав нарешті внести ясність у цю справу, адже пів року підозрювані не живуть нормальним життям.

Фронтмен “Бумбоксу” зауважив, що за останні пів року він мало бігав, частіше ходив, лежав, читав. Але не бігали також, не займалися чим хотіли, не бачили рідних, не жили своїм життям, не мали волі Кузьменко, Дугарь і Антоненко.

Або надайте докази, або йдіть ви в сраку,
наголосив Андрій Хливнюк.

Дивіться відео: звернення Андрія Хливнюка

Зауважимо, що лідер “Бумбоксу” неодноразово висловлювався на підтримку підозрюваних. Раніше він публікував світлину, на якій продублював фотографію Андрія Антоненка.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist