Суспільство

Хлопець з Черкащини проїхав 500 кілометрів на велосипеді, щоб подати документи в університет

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Абітурієнт із Черкащини Олександр Гонтар проїхав понад 700 кілометрів до Львова, щоб подати документи на навчання у Львівський торгово-економічний університет. Зокрема, 500 кілометрів він подолав на велосипеді, передають Патріоти України з посиланням на ЧеСНо.

Хлопець живе у селі Руська Поляна, що на Черкащині. Цікаво, що він планує повертатися додому знову на велосипеді через Київ.

Олександр подав документи до університету на спеціальність “Економіка” на бакалавра. “Я впевнений, що обрана мною спеціальність дасть змогу в майбутньому стати висококваліфікованим фахівцем у сфері економіки, бізнесу та торгівлі”, – розповідає хлопець.

Він додав, що захотів навчатися у Львові, бо його зацікавила мальовнича архітектура стародавнього міста, цікаві місця та духовний відпочинок.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16