Новини

Хоче “миру”? Путін стягнув до кордону з Україною 90 тисяч військових і понад 1000 танків

0

Угруповання Збройних Сил Росії вздовж державного кордону України на тимчасово окупованій території Донецької, Луганської областей і Криму складає близько 87- 90 тисяч військовослужбовців.

Про це в інтерв’ю OBOZREVATEL розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

«Також це 1 100 танків 2 500 бойових броньованих машин, 1 600 артилерійських і ракетних систем, 340 бойових літаків і 240 бойових вертольотів, понад 50 кораблів / катерів і 6 підводних човнів», – повідомив представник ГУР.

Скібіцький також зазначив, що ці угруповання Росія може посилити за рахунок трьох Центрів забезпечення мобілізаційного розгортання (ЦОМР), які можуть мобілізувати близько 40 тисяч осіб.

«У безпосередній близькості від наших кордонів фактично завершено створення ЦОМР в Богучарі (Білгородська область), в Каменськ-Шахтинський (Ростовська область), а також на території АР Крим (Новоозерне)», – додали в Головному управлінні розвідки.

Скібіцький також зазначив, що нарощування угруповання військ РФ, перш за все в Західному і в Південному військових округах, почалося відразу після початку агресії проти України.