Суспільство

Хочете правди? Генпрокурорка Венедіктова відповіла на протест через справу Гандзюк

0

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова відреагувала на протести під її будинком через справу про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк, заявивши, що протестувальників не можна назвати правозахисниками, інформує ОБОЗРЕВАТЕЛь.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Своєю позицією вона поділилася вночі 28 квітня на сторінці у Facebook.

“Правозахисники не приходять волати на дитячі майданчики, не плюють у пісочниці, не лякають пенсіонерів. Правозахисники – це зовсім про інше. Орган досудового розслідування, відреформована прокуратура і відреформований суд – це не те, 2 роки розслідування, кількість слідчих і прокурорів, що в рази перевищує кількість осіб із фаєрами – це не те, є тільки власне бачення як має бути…, але це також неточно. 55 томів справи – не цікавить”, – обурилася вона.

Венедіктова відповіла на протест через справу Гандзюк

Венедіктова відповіла на протест через справу Гандзюк

“Ви хочете правди? Почався процес ознайомлення з матеріалами слідства”, – додала генпрокурорка.

Як повідомляв OBOZREVATEL, увечері 27 квітня після того, як Офіс генпрокурора оголосив про завершення досудового розслідування справи про вбивство Катерини Гандзюк, активісти прийшли із протестом під офіс президента і будинок Венедіктової. Протестувальники звинуватили генпрокурорку у розвалі справи.