Новини

Хочу висловити подяку Зеленському – йому вдалося неможливе, – блогер

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Відомий український політолог і блогер Віктор Таран в своєму блозі пише про те, що він би хотів висловити щиру подяку президенту Зеленському.

За останні кілька днів йому вдалося зробити практично неможливе – люди, які після Майдану розійшлися і пересварилися між собою сьогодні знову почали об’єднуватися.

Політолог зазначає, ветерани, активісти, журналісти, «соросята», прихильники Порошенко, прихильники Тимошенко, прихильники Вакарчука і навіть здорова частина «слуг народу», і «іже з ними» почали активно комунікувати з об’єднання і опору олігархічно-російському реваншу.

За словами Тарана, подальший наступ з боку Офісу президента на НБУ, НАБУ і поступки російському агресору тільки додадуть цього процесу турбулентності, тому що, незважаючи на певні внутрішні протиріччя і образи, які накопичилися за ці роки, для цих людей Україна є найбільшою цінністю. Для них Україна – це не територія, для них Україна – ідентичність.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16