Війна

Ходаковський про війну на Донбасі: “Росії потрібна вся Україна”

0

Один з перших ватажків так званих “ЛДНР” Олександр Ходаковський визнав, що Росії не потрібен окремо взятий Донбас: Москву цікавить контроль над всією територією України.

Про це Ходаковський розповів в інтерв’ю російському виданню :”Літературна Газета

Відповідаючи на питання журналіста про початок російського вторгнення на Донбас у 2014 році, Ходаковський визнав, що на першому етапі Москва ставила основне завдання перетворення всієї України в проросійську територію.

За його словами, провал сценарію Москви пов’язаний з появою впливових союзників України, які позбавили можливості захопити її територію.

При цьому Ходаковський відкрито визнає, що Росію цікавить вся територія України, а не контроль над однією лише окупованій частиною Донбасу, що становить близько 29% території Донецької та Луганської областей.

“При цьому наша риторика залишалася б такою ж проросійської, але мова йшла б не про відділення від України, а про перемелюванні всієї країни в проросійську Україну. Росії не потрібен окремо взятий Донбас, їй потрібна вся Україна. … Але, можливо, обставини склалися б так, що ми б не мали і того, що маємо зараз “, – заявив він.

За матеріалами dialog.ua