Війна

Хомчак пояснив, чому на вбивство українського воїна снайперами РФ не було дано гідної відсічі

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Після поранення українського захисника ворожим снайпером на Донбасі військовослужбовці не застосували вогонь у відповідь, бо так вирішив їхній командир. Він вважав, що збереження життя бійця – важливіше.

Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак на зустрічі зі ЗМІ 25 листопада. Генерал-полковник також пояснив появу на окупованих територіях російських снайперів.

“Коли я запитав керівника бригади (72-ї ОМБр. – Ред.), чому не відкривався вогонь, він відповів, що після ураження снайперським вогнем боєць залишався живим, тому військовослужбовця евакуювали. Командир вирішив, що життя важливіше, і я вважаю, що це правильно, – зазначив він.

Хомчак підкреслив, що ухвалення рішень на місці командиром – одна з ідеологій НАТО. Водночас додав, мовляв, це не означає, що в інших випадках бійці на передовій діють так само. Він нагадав, що коли бойовики вбили двох військовослужбовців із 36-ї бригади ЗСУ, у відповідь було застосовано мінометний вогонь.

Загиблий від кулі снайпера український воїн

За словами головнокомандувача ЗСУ, нещодавно до ОРДЛО з Росії прибуло приблизно 12 снайперських груп, одним із завдань яких є провокація ситуації на передовій, аби викликати вогонь у відповідь.

“Це добре підготовлені групи. Коли російський снайпер вистрілив у нашого бійця, й українські військові почали надавати йому допомогу, то одразу пролунав постріл іншого снайпера”, – підсумував Хомчак.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16