Війна

Хто наживається на війні? В ЗСУ при Зеленському більше загиблих, ніж при Порошенку

0

Росіян пандемія не зупиняє. Під час обстрілу Верхньоторецького була поранена жінка. Це не в перший раз за цей рік поранили мирного мешканця. Загалом за це півріччя правління Зеленського у нас убитих і поранених більше, ніж за аналогічні періоди в 2018-му, 2019-му роках.

тобто, Зеленський не тільки не припинив війну, але і погіршив ситуацію. Це при тому, що з Офісу президента тиснуть на військових за статистикою. Про це у своєму блозі пише, ветеран АТО, військовий волонтер і блогер Мирослав Гай.

Він зазначає, штаб ООС, так і Генштаб – військові. Вони продовжують захищати держава, незважаючи на будь-яку політичну кон’юнктуру. Зеленський привів країну до прірви, де кожен такий обстріл стає йому вироком.

Не треба було обманювати народ, що у нього одного є рецепт завершення війни. «Якщо ти не профан у всьому, навіть у публічних виступах, то про яке завершення війни йдеться? Капітуляції? Якщо вся твоя команда корупціонери або проросійські, то про яку перемогу йдеться? Перемоги росіян над українцями?», – задається питанням ветеран АТО.

Він зазначає, якщо влада допустили продаж усього медичного обладнання за кордон через схеми, з порушенням закону, підписуючи документи на митниці заднім числом, те, як вони гарантують, що не буде схем по землі?

Влада тримають за ґратами сержанта Рифмайстра Андрія Антоненко, не маючи доказів злочину і заводять кримінальні провадження на опозицію, або депутатів, які мали сміливість заявити про корупцію, яку влада очолили. Сьогодні вже питання не стоїть, що робити з владою, так як вона піде за водою історії. Сьогодні стоїть питання, як врятувати Україну, тому що росіян пандемія не зупиняє, як і влада пандемію