Політика

“Хто вам дав право вирішувати за нас?”: Мер Тернополя жорстко звернувся до центральної влади

0

Мер міста Тернопіль попередив правоохоронні органи проти блокування руху громадського транспорту в місті. Мер Сергій Надал закликав Міністерство інфраструктури не блокувати залізничне сполучення і не зупиняти рух автобусів.

Як інформує Колумніст, з першого серпня в Україні впроваджено новий адаптивний карантин, згідно з яким територію поділено на чотири зони ризику в залежності від динамік поширення вірусу. До найбільш небезпечної зони, тобто червоної, нещодавно потрапив і Тернопіль. Червоний рівень означає найжорсткіші обмеження, включаючи зупинку громадського транспорту.

Але міський голова Тернополя не погоджується з рішенням Києва:

“Вдумайтесь, тернополяни повертаються додому з інших міст і не знають, чи зможуть вийти на станції “Тернопіль”. Вони з маленькими дітьми, повертаються з відпочинку чи їдуть до своїх стареньких батьків. Що їм робити? Доки в Києві працюють “велюрові ресторани”, у Тернополі “Укрзалізниця” заборонила зупинятися поїздам. Я звертаюся до міністра транспорту. Ви вирішили, що ви господарі людських доль? Хто вам дав право вирішувати за тернополян? Ваше завдання – обслуговувати українців. Ви – слуги нашого народу. А ви подумали, що ви – господарі?”

Своє звернення він виклав у відео: