Новини

Хто вас уповноважив їздити до РФ? Перевірку на коронавірус вже пройшли? – депутат від СН Арахамія – представникам ОПЗЖ

0

Після поїздки депутатів “Опозиційної платформи – За життя” в Москву до них залишається ціла низка запитань. Вони стосуються як політичного аспекту повноважень спеціальної “делегації”, так і загрози привезти з Росії коронавірус.

Про це заявив лідер фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Давид Арахамія в ефірі проєкту “Свобода слова Савіка Шустера”, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 24 канал.

“Перше запитання – мандат. Хто вас уповноважив? Який у вас є мандат обговорювати такі питання? Друге запитання: ви справді є офіційною делегацією або ви просто власним коштом поїхали?” – запитав Арахамія, уточнивши, що поки депутати їздили в Москву, телеканали Медведчука подавали це як “візит офіційної делегації Верховної Ради”.

Він підкреслив, що є спеціальний пункт про це в регламенті Верховної Ради. Згідно з ним навіть якщо депутат їде кудись власним коштом, він має написати заяву на ім’я голови Верховної Ради, а той має надати на це дозвіл.

“І третє: ви перебували в країні, де є високий ризик зараження коронавірусом. Питання: коли повернулися, ви проходили перевірку? Я наполягаю на тому, щоб ви пройшли термінове обстеження”, – резюмував Давид Арахамія.

У відповідь депутат від ОПЗЖ Нестор Шуфрич запропонував, щоб Держприкордонслужба надала повний перелік депутатів, які в останні 5 днів повернулися з-за кордону.

Нагадаємо, народні депутати України від фракції ОПЗЖ побували в Держдумі РФ того ж дня, коли надійшла пропозиція обнулити президентські терміни Володимира Путіна, щоб дозволити йому і надалі керувати країною.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist