Політика

Хтось сумнівався? Главу ОПУ Єрмака зловили в зв’язках з людьми Путіна

1

Главу Офісу президента України Андрія Єрмака який вважається головним переговірником з Заходом і Росією, викрили в зв’язку з Росією.

Як повідомляє програма «Схеми: корупція в деталях», він має ділові відносини з громадянином Росії, наближеним до російської владної верхівки.

Андрій Єрмак і Рахама Емануілов є співвласниками двох українських фірм: ЗАТ «Інтерпромфінанс Україна» і ТОВ «М.Е.П.», про що свідчить офіційна реєстр юридичних осіб.

Рахаміму Емануілову 70 років, він вчений, громадсько-політичний діяч і бізнесмен в Росії. Він є бенефіціаром фірми «Інтерпромторг» (Москва), яка числиться серед засновників російського «Інтерпромбанк». Ще одним акціонером цього банку є член партії «Єдина Росія», член Ради Федерації, сенатор від Камчатського краю Валерій Пономарьов. Він вважається найбагатшим сенатором Росії.

Серед членів ради директорів «Інтерпромбанк» – Іван Садчиків, який є першим заступником керівника апарату уряду Російської Федерації Сергія Приходько і фігурантом скандалу з Настею Рибкою.

Також партнер Єрмака Рахама Емануілов входить в московську громаду гірських євреїв, членом якої є однокурсник Володимира Путіна Ільгам Рагімов.

«Рахамім Емануілов – старий знайомий мого батька. Вони познайомилися, коли мій батько працював в Афганістані. Батько працював у посольстві СРСР в Афганістані: поїхав туди очолювати команду радянських фахівців з профтехосвіти. 20 років тому, в 1999 році, Рахамім Емануілов попросив мене допомогти йому зареєструвати компанію на території України, оскільки планував займатися консультаційною діяльністю з торгівлі. Я допоміг йому як юрист. Ніяка господарська діяльність через цю компанію в результаті не велася. В останній раз ми спілкувалися близько десяти років тому – я вітав його по телефону з днем ​​народження », – прокоментував розслідування сам Єрмак.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16