Політика

Худжамов чесно про Усика: “З такими людьми просто краще не мати діалогу”

0

Український голкіпер Рустам Худжамов сповідує проукраїнську позицію. Тому висловлювання боксера Олександра Усика він не поділяє, передає 24 канал.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це Рустам Худжамов розповів в інтерв’ю Tribuna.com.

“Не поділяю Усика точку зору. Але що – загнати його в резервацію? З такими людьми просто краще не мати діалогу. Проблема в тому, що коли до влади прийшов самі знаєте хто, то такі точки зору знову повилазили назовні. Ти чи я в своїй країні можемо відчувати себе некомфортно. Якщо ти вважаєш, що СРСР – режим абсолютних вбивць, то не можеш це казати, бо стаєш “порохоботом” чи бандерівцем. Якщо кажеш, що Сталін – тварюка, то також стаєш “порохоботом”. Не українцем, не патріотом, не свідомою людиною, а падлюкою для всіх. Це проблема”, – відзначив Худжамов.

При цьому футболіст відзначає, що можливість висловлювання таких людей є основою демократії у світі.

“Але майданчик для Усика – це один з принципів демократії. Де люди з різними поглядами, віруваннями, сексуальною орієнтацією є громадянами однієї країни. Але дуже важливу роль грає те, куди ці люди збираються нас вести, куди ми прийдемо, до чого? Йдемо дружити з Росією, так? Для чого дружити з тими, хто повбивав купу українців? Не тільки зараз, а з 1917-го по 1990-й. Найбільш дієве з такими людьми – залишити, не чіпати”, – переконаний Худжамов.

“На початку 2014-го вийшов гуляти з малим у Донецьку. Біля нас якась літня жінка говорила телефоном. Запитувала: “Ти бачила виступ Путіна, де він казав, що не кине Донецьк? Я готова була розцілувати той телевізор”. Думаю, що вона там залишилася. Цікаво, чи їй сподобалося все, що відбулося. Не думаю”, – підсумував футболіст.