Новини

“Хвора країна”: Сергій Сосєдов вибухнув критикою на адресу України

0

Сергій Сосєдов, відомий російський музичний критик, колишній член журі українського «Х-Фактора», недавно дав інтерв’ю одному з федеральних ЗМІ, в якому вибухнув черговою хвилею образ по відношенню до України.

Причиною такого ненормального поведінки Сосєдова стала поява в українському «Х-Факторі» Філіпа Кіркорова. Справа в тому, що колектив Duke Time, який є учасників цього шоу, виконав в ефірі пісню Кіркорова «Колір настрою синій». У відповідь на це, Андрій Данилко, член журі, почав в прямому ефірі розмовляти з Філіпом Кіркоровим, виконавцем цієї пісні. Причому, між знаменитостями була встановлена ​​відеозв’язок. Така витівка автора Вєрки Сердючки, не залишилася поза увагою українських глядачів, які виявилися вкрай обурені.

З таким же обуренням Сосєдов звернувся і до російських артистам, порадивши їм не зв’язуватися з Україною. «Україна зараз – хвора країна. Я в Україні теж заборонений, тому що у мене там був великий успіх. А м ** каль, на думку СБУ, не повинен мати неабиякий успіх. Тому мене прибрали з шоу. Зважаючи на ситуацію наші артисти не повинні їхати в Україну, я б їм радив самим для себе поставити заборону на це », – заявив неадекватний музичний критик.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16