Суспільство

“Я би все віддала, щоб в мене цього посвідчення не було” – водій маршрутки на Львівщині висадив доньку загиблого в АТО (відео)

0

На Львівщині, водій автобусу “Бітля – Львів” вигнав з салону доньку загиблого бійця АТО Діану Мінько. Дівчина хотіла скористатись своїм правом на пільговий проїзд.

Про це вона розповіла на своїй сторінці у Facebook, – повідомляє Про Львів.

“Коли я зайшла в маршрутку і показала цьому водієві посвідчення, він сказав до мене : «Та йди звідси з тим посвідченням» я перепрошую, куди йти? Що я вам такого зробила? Ви мене на горбі везете? І це вже не перша така ситуація! Я би зараз все віддала для того щоб в мене цього посвідчення не було, а щоб біля мене був живий тато, заради кого там на передовій гинуть невинні люди? Заради таких безсовісних людей?

Шановний пане водій, якщо ви зараз це читаєте, то я хочу Вам побажати, щоб ваші діти ніколи не мали такого посвідчення як маю я, бувайте здорові, і вдалих пошуків роботи! Бережіть себе та своїх рідних. І ніколи не давайте себе в обіду!”, – Написала Діана Мінько.

Вищезгаданий маршрут обслуговує ТзОВ “Самбірське АТП 14608” .

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16