Новини

Я буваю там досить часто. Там живе моя дружина і діти, – Рябошапка підтвердив наявність будинку у Франції

0

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка розповів про свій будинок у Франції.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це він сказав у коментарі журналістам, відповідаючи на запитання про опубліковані в ЗМІ фото його будинку у Франції, як давно він був придбаний і за які кошти.

“Придбали ми будинок ще за часів, коли Петро Порошенко був президентом. Це було ще в 2016 році. Будинок придбаний у кредит, який зараз дружина і виплачує за рахунок заробітної плати, одержуваної в Європейському суді”, – зазначив Рябошапка.

Він додав, що зарплата дружини є достатньою для оплати цього кредиту. На запитання, чи часто він там буває, генпрокурор відповів: “Звичайно, досить часто. Там же моя дружина і мої діти живуть”.

Нагадаємо, інформація про будинок Рябошапки у Франції за півмільйона євро з’явилася сьогодні в деяких ЗМІ. За словами журналістів, будинок розташовано на вулиці Садовій (Rue des Jardins). Живе в ньому дружина глави ГПУ разом із трьома синами – Тимуром, Лукою і Марком, які народилися у Франції і є громадянами цієї країни.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist