Політика

“Я люблю Україну!”: Поклонська зібралася стати послом РФ в Україні

0

Депутат держдуми РФ Наталія Поклонська, яка зізналася, що на виборах президента в Україні голосувала б за Зеленського, заявила про готовність стати послом Росії в Києві.

Про це вона сказала в інтерв’ю Дмитру Гордону, відео оприлюднено в YouTube.

«Я готова [стати послом Росії в Україні], тому що я люблю Україну, бо я її знаю, тому що вона в мені. І я хочу, щоб в Україні був мир. І я хочу, щоб між нашими людьми знову був знайдений світ », – сказала Поклонська, відповідаючи на питання Гордона.

Відзначимо, про готовність стати російським послом Поклонська перший раз заявила ще в січні. Тоді вона сказала, що «не боїться радикалів», а наявність посла Росії в Києві «може стати найважливішим кроком на шляху до врегулювання конфлікту».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist