Політика

«Я не мікроб»: Верещук відповіла на слова президента про «слуг народу»

0

Ірина Верещук, депутатка від партії “Слуга Народу”, прокоментувала слова президента Володимира Зеленського. Вона заявила, що “мікробом” себе не вважає.

Жінка спокійно сприйняла таке порівняння. Про це 4 вересня представниця пропрезидентської політсили повідомила в ефірі телеканалу ZIK. Відео програми опубліковано на Youtube.

На виступ керівника держави Верещук відреагувала без емоцій. Все ж вона вважає, що слова були дещо різкі: “Я не вважаю себе мікробом”.

Верещук додала, що усі “слуги” потрапили до парламенту завдяки Зеленському. Саме його прізвище допомогло їм реалізувати свої плани. Вона заявила, що наразі вони мають йому завдячувати, а не критикувати, тому таким нардепам не місце у фракції: “Чомусь думають, що можуть вказувати президенту в протестній, алегоричній формі”.

Нагадаємо, що у столиці було організовано зйомки агітаційного ролику Верещук. Через цю ініціативу у місті виникли пробки та було перекрито рух транспорту. Також кандидатка у мери Києва назвала будівництво пріоритетним завданням у місті у разі своєї перемоги на місцевих виборах восени 2020 року.

Джерело: ASPI