Новини

“Я не став нічиїм слугою!” Рябошапка виступив перед нардепами і зі скандалом покинув Раду

0

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка виступив перед нардепами в Раді, високо оцінивши свою роботу на цій посаді.

На засіданні в четвер, 5 березня, Рябошапка сказав, що “здогадується”, що нардепи підтримають його звільнення.

“28 років українська прокуратура була інструментом тиску і політичних репресій, була джерелом власного збагачення… Ми робимо реформу прокуратури, яка вже увійшла в історію. 729 прокурорів, які не пройшли тести, були звільнені. Вперше за 28 років прокурори відчули незалежність. Їм не дають незаконних вказівок. Ті, кого ми позбулися, хочуть повернутися і жити так, як жили ці 28 років.

28 років ця інституція не мала жодної довіри людей. 28 років прокуратура була джерелом власного збагачення для обраних. Як результат – олігархи в прокурорських погонах”, – сказав Рябошапка.

Рябошапка заявив, що нібито домігся успіху в справах, пов’язаних із незаконною вирубкою лісу, закриттям грального бізнесу, справах проти керівництва нечесних банків, про вбивство активістки Катерини Гандзюк, розслідуваннях злочинів на Майдані і на Донбасі.

За його словами, за три місяці було відкриття 1200 справ проти корупціонерів, майже 900 чекають на суд. Рябошапка заявив, що “ми не втратили жодної справи”.

Я не став нічиїм слугою. Я був і залишаюся незалежним. А незалежного прокурора можна тільки звільнити. Тому я йду. Але я йду для того, щоб повернутися“, – заявив Рябошапка.

При цьому він відмовився від відповідей на запитання депутатів, мовчки покинувши засідання.

У підсумку Рада винесла вердикт: 263 нардепи проголосували за звільнення Рябошапки.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16