Новини

Я недавно в політиці, не навчився відповідати на чутливі питання, – Брагар попросив вибачення за пораду продати собаку, щоб оплатити комуналку

0

Питання субсидій вимагає особливої уваги з боку держави та відповідального ставлення громадян.

Про це депутат від “Слуги народу” Євген Брагар написав у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

“Мені дуже прикро, що мої висловлювання на “112 каналі” з приводу субсидій викликали таку бурхливу реакцію. Я – нове обличчя в політиці, ще не навчився відповідати на чутливі питання. Всі ми маємо бабусь, дідусів, батьків, які отримують досить низькі пенсії”, – написав нардеп.

Він наголосив, що не мав на меті когось образити, “лише хотів звернути увагу на випадки несправедливості, коли люди, які не потребують допомоги, користуються субсидіями, приховуючи маєтки і свій розкішний спосіб життя”.

“Прошу вибачення у всіх, кого могли образити мої слова. Нарахування субсидій – дуже делікатне питання, і воно потребує не лише особливої уваги з боку держави, а й відповідального ставлення громадян. Закликаю всіх вчиняти порядно, розуміючи, що допомога має надаватися лише тим, хто її реально потребує”, – заявив Брагар.

Я недавно в політиці, не навчився відповідати на чутливі питання, - Брагар попросив вибачення за пораду продати собаку, щоб оплатити комуналку 01

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist