Новини

Я недавно в політиці, не навчився відповідати на чутливі питання, – Брагар попросив вибачення за пораду продати собаку, щоб оплатити комуналку

0

Питання субсидій вимагає особливої уваги з боку держави та відповідального ставлення громадян.

Про це депутат від “Слуги народу” Євген Брагар написав у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

“Мені дуже прикро, що мої висловлювання на “112 каналі” з приводу субсидій викликали таку бурхливу реакцію. Я – нове обличчя в політиці, ще не навчився відповідати на чутливі питання. Всі ми маємо бабусь, дідусів, батьків, які отримують досить низькі пенсії”, – написав нардеп.

Він наголосив, що не мав на меті когось образити, “лише хотів звернути увагу на випадки несправедливості, коли люди, які не потребують допомоги, користуються субсидіями, приховуючи маєтки і свій розкішний спосіб життя”.

“Прошу вибачення у всіх, кого могли образити мої слова. Нарахування субсидій – дуже делікатне питання, і воно потребує не лише особливої уваги з боку держави, а й відповідального ставлення громадян. Закликаю всіх вчиняти порядно, розуміючи, що допомога має надаватися лише тим, хто її реально потребує”, – заявив Брагар.

Я недавно в політиці, не навчився відповідати на чутливі питання, - Брагар попросив вибачення за пораду продати собаку, щоб оплатити комуналку 01

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16