Суспільство

Я обираю зброю: Усик відреагував на виклик українського борця Грицая

0
Олександр Усик заявив, що готовий провести проти борця Богдана Грицая боксерський поєдинок, а не бій без правил, пише Еспресо.

Про це Усик розповів у Instagram.

За словами Усика, він не збирається битися з Грицаєм, який кинув йому виклик, у поєдинку без правил, натомість готовий з’ясувати стосунки на боксерському рингу.

“Всі ті, хто хоче викликати мене на бій, а вас дуже велика кількість – я не можу всім відповідати і з усіма боксувати. Але з’явився ще один хлопець, потрібно віддати належне. Він наважився і записав відео, респект. Тільки я не для цього дуже багато років вставав рано вранці, недоїдав, недопивав або зазнавав труднощів, щоб кожному з вас давати згоду на поєдинок. Якщо ви хочете себе проявити, якщо ви побачили в моїх роликах якийсь виклик – я, як джентльмен, який сповідує правила, – ласкаво прошу в ринг”, – сказав Усик.

Він додав, що бої без правил не його стихія, адже він живе за правилами.

“Бої без правил – це не моя стихія, хоча в ній теж можна спробувати, але я живу за правилами. Друг мій, хоча ні, ти ніякий мені не друг. Звичайний громадянин. Хочеш бій – ти кинув мені виклик і кинув в мене рукавичку. Я обираю зброю: ринг, бокс. Мені не потрібні бої без правил, я живу за правилами”, – сказав Усик.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16