Суспільство

Я обираю зброю: Усик відреагував на виклик українського борця Грицая

0
Олександр Усик заявив, що готовий провести проти борця Богдана Грицая боксерський поєдинок, а не бій без правил, пише Еспресо.

Про це Усик розповів у Instagram.

За словами Усика, він не збирається битися з Грицаєм, який кинув йому виклик, у поєдинку без правил, натомість готовий з’ясувати стосунки на боксерському рингу.

“Всі ті, хто хоче викликати мене на бій, а вас дуже велика кількість – я не можу всім відповідати і з усіма боксувати. Але з’явився ще один хлопець, потрібно віддати належне. Він наважився і записав відео, респект. Тільки я не для цього дуже багато років вставав рано вранці, недоїдав, недопивав або зазнавав труднощів, щоб кожному з вас давати згоду на поєдинок. Якщо ви хочете себе проявити, якщо ви побачили в моїх роликах якийсь виклик – я, як джентльмен, який сповідує правила, – ласкаво прошу в ринг”, – сказав Усик.

Він додав, що бої без правил не його стихія, адже він живе за правилами.

“Бої без правил – це не моя стихія, хоча в ній теж можна спробувати, але я живу за правилами. Друг мій, хоча ні, ти ніякий мені не друг. Звичайний громадянин. Хочеш бій – ти кинув мені виклик і кинув в мене рукавичку. Я обираю зброю: ринг, бокс. Мені не потрібні бої без правил, я живу за правилами”, – сказав Усик.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist