Політика

“Я поважаю росіян”- Надія Савченко дала інтерв’ю російському антиукраїнському

0

Колишня народна депутатка від партії «Батьківщина» Надія Савченко дала інтерв’ю російському телеканалу НТВ, який активно використовується для антиукраїнської пропаганди.

Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посиланням на “Захід.нет”.

Згідно з анонсом у Twitter, інтерв’ю з «убивцею, яку спершу зробили героєм України, а потім ворогом народу» має вийти в ефір 24 травня о 18:00. В анонсі не зазначено, про що йтиметься в інтерв’ю – лише сказано, що це «подарунок Володимиру Зеленському до річниці його президенства».

«Я, звичайно ж, поважаю росіян. Я буду говорити тією мовою, яка буде їм зрозумілою, коли буду говорити з Кремля на широкий загал. Більшість росіян і так розуміє мене, коли я говорю українською», – зазначила Савченко.

В інтерв’ю вона розповідала про корупцію в Україні, п’ятого президента Петра Порошенка та олігарха Олександра Онищенка. Водночас пряму мову Надії Савченко подано окремими висловами.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist