Суспільство

“Я торпеда”: Третьякова відреагувала на скандал з “дітьми низької якості”

0

Народна депутатка від “Слуги народу” Галина Третьякова заявила, що президент Володимир Зеленський побоюється впливу на рейтинг партії через її слова про дітей “низької якості”.

В ефірі “Апостроф TV” глава парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів зазначила, що спілкувалася з цього приводу з колегами по фракції, головами комітетів і в Офісі президента (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

“У нас була зустріч щодо формування і обговорення законопроектів, які будуть стояти на порядку денному наступного тижня. Один із законопроектів – 2275 який зачіпає ті самі інтереси профспілок, які витягли цю фразу з відео вебінару, написали звернення і почали тиражування цього”, – підкреслила Третьякова.

Депутатка також додала: “Він сказав, що я торпеда, і звичайно що я можу впливати на те, що можемо програти місцеві вибори”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist