Політика

«Я втомився, я йду!»: Зеленський повинен по-чесному покинути посаду президента

0

Популярний український блогер, ветеран АТО Олексій Петров у своєму блозі пише про те, що президенту Зеленському потрібно піти. І тут немає ніякої іронії. Пора вже зняти черговий відеоролик в стилі «Я втомився! Я йду! », І відправлятися займатися своєю справою на сцені.

Звичайно ж, Зеленського будуть лаяти, кричати йому услід всякі нехороші слова: «Боягуз! Ти ж обіцяв! », Але через три дні вгамуються. Будь-яка новина живе в інтернеті всього три дні. І ця проживе стільки ж.

За словами Петрова, якщо Зеленський піде, він зробить справжній чоловічий вчинок. Тим самим врятує Україну. Вірніше, спростити рішення нинішніх глобальних проблем в країні.

Адже вже зрозуміло всім і кожному, що у Зеленського немає команди, як і немає стратегії. Лише присутній вміння знімати ролики, але Україні це зараз потрібно найменше.

«Зеленському потрібно піти, набратися сміливості на цей важливий крок! Але грошей на вибори немає, а значить доведеться призначити свого роду тимчасовий уряд », – написав блогер. на його думку, найкраща влада сьогодні це президент – Петро Порошенко, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, міністр охорони здоров’я – Уляна Супрун, міністр оборони – Степан Полторак.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16