Суспільство

“Я хочу донести правду” – фанатка Миколи ІІ Поклонська зібралася на українські ток-шоу

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Колишній “прокурор” окупованого Криму, заступниця голови Комітету з міжнародних справ Держдуми РФ Наталія Поклонська заявила, що хоче брати участь в українських політичних ток-шоу. Про це вона сказала у коментарі “РИА Новости”.

Скандальна “екс-прокурор” хоче таким чином донести до українців нібито позицію кримчан і почати конструктивний діалог щодо налагодження «добросусідських відносин».

“Я готова до цього діалогу. І пропоную почати його. Маса обговорень на різних програмах, де говорять про нас – кримчан, але нам бояться дати слово в цих передачах. Навіть такі монстри своєї справи, як Савік Шустер та інші», – стверджує Поклонська.

При цьому вона розуміє, що на українських ток-шоу її чекає «вал образ», проте все одно хоче «донести правду».

Поклонська також зазначила, що з періоду Майдану минуло сім років, але Україна «не стала ближчою до Європи».

“Є конфлікт, і його треба вирішувати, а не розпалювати далі. Є люди в Україні, які сьогодні нічого не можуть зробити з новою ідеологією країни після перевороту, і вони залишилися один на один з жахливою реальністю», – додала вона.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16