Суспільство

“Я здався сам, не було ніякого штурму”: Луцький терорист Кривош розповів як все було

0
Максим Кривош, який 21 липня захоплював автобус із пасажирами у Луцьку, у суді під час обрання йому запобіжного заходу заявив, що він здався сам і не було ніякого штурму, а також наголосив, що його умову виконав лише президент Володимир Зеленський, інформує Еспресо.

Про це він заявив під час засідання суду, передає УНІАН.

“Я стріляв спеціально не в голову, тому що 9 із чимось годин ніхто не збирався виконувати мої вимоги. Я розраховував, що хоча б хтось із них перший зробить заяву. Те, що я просив. А наступного дня він просто міг написати: так, я це зробив, щоб урятувати людей. Ніхто пальцем не поворухнув за цей час. Єдиний, хто зі мною поговорив, – Зеленський. Після цього я відпустив заручників”, – заявив нападник.

Він зазначив, що був готовий померти вчора.

“Я здався сам, ви бачили, що не було ніякого штурму і випустив людей”, – сказав нападник.

Кривош також вважає, що попри те, що відео зі словами Зеленського видалили, його змогли подивитися і завантажити тисячі людей, тому це не проблема.

“Умова була виконана однією тільки людиною – Зеленським. Про своє спілкування з президентом я розповім на остаточному суді. Що він мені говорив, а що я йому говорив. Я думаю, що його (звернення Зеленського – ред.) багато хто встиг подивитися (перш ніж його видалили – ред.), і багато хто встиг завантажити, тому це не проблема”, – наголосив нападник.

На запитання, чому він хотів, щоб люди подивилися фільм “Земляни”, Кривош відповів, що кожен “сам має свою голову” і після перегляду зробить висновки.

“А ви подивіться цей фільм, і кожен хай сам зрозуміє (чому я хотів, аби його подивилися — ред.). У кожного своя голова”, – зазначив Кривош.

Він відмовився відповісти, звідки взяв зброю і заявив, що захоплення автобуса з людьми є дієвим методом проти держави, яка є “основним терористом і розуміє тільки силу”.

  • Нагадаємо, 21 липня в Луцьку озброєний чоловік захопив у заручники пасажирів автобуса.
  • Нападник оприлюднив вимоги, “привітавши” громадськість із “Днем Антисистеми”.
  • Президент України Володимир Зеленський виконав одну із вимог нападника, що захопив автобус у Луцьку.
  • Правохоронці в Луцьку ввечері 21 липня затримали нападника на автобус, всіх заручників було звільнено.
  • 23 липня суд ухвалив арештувати Максима Кривоша на 60 діб без права внесення застави.