“Слуги народу” просять Дениса Шмигаля пояснити, чому Арсеній Яценюк їздив 21 травня на Буковину разом із членами уряду. Парламентарі скерували прем’єру депутатське звернення, пише 24 канал.

Разом із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та міністром Кабміну Олегом Немчіновим Арсеній Яценюк відвідав 21 травня Чернівецьку область, повідомили у фейсбуці “Слуги народу”.

Щодо цього депутати партії “Слуга народу” написали звернення до прем’єра Дениса Шмигаля. Парламентарі попросили пояснити, чому експрем’єр був у складі урядової команди, та, зокрема, брав участь у пресбрифінгу.

Нардепи просять Шмигаля надати інформацію щодо такого
  • на якій правовій підставі Арсеній Яценюк користувався службовим авіатранспортом МВС чи будь-якого іншого міністерства або ж відомства України;
  • чи обіймає Яценюк будь-яку офіційну посаду в МВС або в іншому міністерстві, що дає йому право виступати на офіційному пресбрифінгу членів уряду;
  • хто дозволив експрем’єру користуватися службовим авіатранспортом;
  • чи була будь-яка оплата за користування службовим авіатранспортом для приватної особи Яценюка.

Що цьому передувало
  • 21 травня Степанов, Аваков та Немчінов полетіли на Буковину для інспекції.
  • Разом з ними Чернівецьку область відвідав колишній прем’єр Яценюк. Він був на зустрічі як засновник фонду для допомоги чернівецьким лікарням.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на Колумніст! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

👇🏻👇🏻👇🏻 facebook.com/columnistua