Блоги

Як Зе-влада допомагає Кремлю окупувати українську енергетику — журналістське розслідування

0

Чинна українська влада довела вітчизняну енергетику до найглибшої кризи після розвалу СРСР.

Про це йдеться в проєкті журналістських розслідувань “СтопРеванш”.

Як зазначається, українцям знову доведеться пережити віялові відключення світла. Шахти – закриваються, теплові блоки – зупиняються, але найгірше – почали вимикати атомні реактори. Наразі працює лише 10 з 15 ядерних реакторів.

Голова Бюро комплексного аналізу та прогнозів Сергій Дяченко заявив, що за пів року 2020-го в “Енергоатому” 1,57 мільярда збитків, тоді як в першому півріччі 2019-го прибуток становив 2,36 мільярда гривень

“Зараз нищиться атомна галузь. Це неприпустимо. Це мусить бути підґрунтям для кримінальних розслідувань”, – наголосив Дяченко.

“Кремль готується окупувати українську енергетику. Тому демпінгує вугіллям та електрикою. Чекає банкрутства “Енергоатому”, який давно як кістка в горлі, бо гарантує енергетичний суверенітет. Але де в цьому сценарії президент України, СБУ та РНБО?” – запитують журналісти.

Водночас економіст Борис Кушнірук зазначив, що Зеленський навряд працює в інтересах ворога.

“Для того, щоб працювати в чиїхось інтересах, потрібно хоч щось у цьому тямити. Враховуючи його відсутність знань у будь-якій сфері, крім гри на роялі, я боюсь, що йому сказали “дитинко, не заважай. Тут за тебе дорослі люди все зроблять. А ти відосик запиши, десь на пляж сходи поплавай”, – каже Кушнірук.

Укроп Укропченко