Суспільство

“Яка війна? У кого війна? Я з Росії. У мене ніякої війни ні з ким немає”. У магазині Миколаєва продавали футболки з написом “Россия. Всегда верный”

0

Футболка з написом “Россия. Всегда верный” і гербом РФ продавалася в одному з магазинів Миколаєва.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, увагу на цей факт звернув один із покупців і зажадав пояснень. Відеозапис інциденту опубліковано в соцмережах.

“Яка війна? У кого війна? Я з Росії. У мене ніякої війни ні з ким немає. Я сама росіянка і 40 років в Україні живу. У мене ворогів немає. У мене всі люди – брати”, – відреагувала продавець на претензії.

Адміністратор, якого викликав покупець, швидко погодився на пропозицію покупця зняти з продажу футболку і викинути її в найближчий смітник. 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist