Політика

“Яка війна?”: в Миколаївському секонді пропонують одяг з символікою РФ

0

В одному з миколаївських магазинів секонд-хенду «П’ятак» городянин знайшов футболку з принтом герба РФ і написом “Вічно вірний”.

Він спробував з’ясувати у продавця Надії, як сюди потрапила футболка з таким принтом, і отримав від жінки відповідь, що ніякої війни з Росією Україна не має.

Жінка спочатку навіть не зрозуміла, чому у молодої людини, який і записав це відео, виникли претензії до футболці. «Вона що, жіноча?», – дивувалася продавець. А коли почула роз’яснення, відповіла:

«Яка війна? У кого війна? Я з Росії, у мене ніякої війни ні з ким немає. Я сама росіянка. Я 40 років в Україні живу, у мене ворогів немає, у мене всі люди брати ».

Адміністратор магазину відреагував інакше. Після дзвінка, мабуть, своєму керівництву він зняв футболку з продажу і викинув її в сміттєву урну.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist