Суспільство

“Якась тупа ру*ня” – Відома українська реперка заспівала з російськими артистами і влипла у скандал

0

Українська реп-виконавиця Alina Pash взяла участь у проєкті з російськими зірками, чим викликала обурення у своїх шанувальників, передають Патріоти України.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Днями до 130-річчя від дня народження російського поета Осипа Мандельштама, вийшов триб’ют-альбом “Сохрани мою речь навсегда”. Крім Аліни, у його записі взяли участь Леонід Агутін, Noize MC, Оксімірон, Ілля Лагутенко та інші. Alina Pash виконала пісню на вірш “Среди лесов, унылых и заброшенных”, частину якого заспівала українською.

Через співпрацю з російськими музикантами на Аліну напали хейтери: “Зараз би співпрацювати з Агутіним, який відвідував окупований Крим. Соромно”, “Якась тупа русня”, “Не набридло співпрацювати з окупантами і примазуватися до російського продакшену?”.

У коментарях під відео Аліни на YouTube її прихильники також висловили обурення. Вони обурилися і тим, що всіх учасників проєкту запрошують до Москви на концерт.

“Ще однією роботою Аліна показує, як впевнено рухається за паребрік”, “Гоу в Москву, Алінка?”, “Російський контент – неможливий, прощайте”, – пишуть в коментарях.

Варто зазначити, що багатьом дуже сподобалася робота Паш – шанувальники написали десятки позитивних відгуків і стали на її захист.

“Пісня чітко і ясно дає посил про окупантів, які приходять на чужу землю і, озвірівши, не жалкують ні старих, ні дітей. Ця пісня як уособлення болю від того, що зараз в нашій державі. І саме російською, на мою думку, тому що це мова оригіналу вірша, і саме російською, щоб почули ті, для кого це адресувалося”, “Неймовірно”, “Мені дуже сподобалося”, “Круто, дуже глибоко”, – підтримали Аліну підписники.