Суспільство

Якби вибори партій провели завтра, то майже 19% проголосували би за ОПЗЖ. У Порошенка більше…

0

26,6% виборців, якби вибори відбувалися найближчим часом, проголосували б за партію “Слуга народу”, 21,3% – за “ЄС”, 18,6% – за ОПЗЖ, 7,3% за “Батьківщину”, 5% за “Силу і честь”.

Про це йдеться в результатах опитування громадської думки, проведеного “Социсом”, передає Цензор.НЕТ.

Партія “Слуга народу” залишається лідером за кількістю потенційних виборців (26,6%). На другому місці – “Європейська Солідарність” (21,3%), яка значно поліпшила свої показники з моменту останнього опитування “Соцису” на початку квітня. Рейтинг “Опозиційної платформи – За життя” і “Батьківщини” також виріс – 18,6% і 7,3% відповідно. 5% також набирає партія “Сила і честь”.

Рейтинг партій: Слуга народу - 26,6%, ЄС - 21,3%, ОПЗЖ - 18,6%, Батьківщина - 7,3%, Сила і честь - 5%, - опитування Соцису 01Рейтинг партій: Слуга народу - 26,6%, ЄС - 21,3%, ОПЗЖ - 18,6%, Батьківщина - 7,3%, Сила і честь - 5%, - опитування Соцису 02

Опитування проводилося 24-30 червня 2020 р. методом CAPI з використанням планшетів. Вибірка репрезентує доросле населення України (крім Криму та непідконтрольних територій (НПКТ) на Сході України) за такими показниками як стать, вік, регіон проживання та тип населеного пункту. Обсяг вибірки: n = 2000 респондентів. 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist