Суспільство

“Якби Янукович залишився б, він би повторив долю Каддафі”: журналіст Гордон взяв інтерв’ю у екс”прокурорки” анексованого Криму Поклонської

0
Журналіст Димтро Гордон взяв інтерв’ю у колишньої “прокурорки” анексованого Росією Криму і депутатки Держдуми РФ Наталії Поклонської, повідомляє Еспресо.

Програму вийшла на Youtube.

Під час інтерв’ю вона говорила про анексію Криму, про те, чи вербувала її ФСБ РФ, санкції проти неї, війну на Донбасі, зраду Батьківщини, президента України Володимира Зеленського, любов до останнього російського імператора Миколи II і президента РФ Володимира Путіна.

На питання, чи Янукович зрадив Україну, вона відповіла:

“Янукович – незаконно скинутий президент. Якби він залишився, його б доля, напевно була б такою, як у Каддафі”.

Поклонська підтримала анексію Криму. У березні 2014 року – жовтні 2016-го була “прокуроркою” анексованого півострова. Із жовтня 2016 року є депутаткою Держдуми РФ, входить у фракцію “Единая Россия”.

Через роль Поклонської в анексії Криму ЄС, США, Японія, Австралія ввели проти неї санкції.

В Україні проти Поклонської відкрили кілька кримінальних проваджень, зокрема її підозрюють у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та державній зраді. В Україні вона перебуває в розшуку.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16