Блоги

Яке цікаве правосуддя у нас з Президентом, який знає, але не все

0

Спочатку він знав, що броніки прострілюються, але ніякої експертизи ще навіть не було і заплановано.

Потім був суд з заставою для генерала Dmitry Marchenko і його замів в розмірі 100 мільйонів гривень, яку апеляційний суд спромігся розділити 100 на п’ятерих – 20 мільйонів. Розслідування ДБР йшло повним ходом. Копали і шили в три зміни – Президент же заявив!

Потім ще раз він заявив, що Шеремета підірвав Ріффмастер з допомогою кардіохірурга Кузьменко. І знову – усі сидять в СІЗО, бо Зеленський вирішив попіаритись і втрутитись своїм спічем про вину.

Ще був один факт втручання Президента, але про нього вже забули. Він особисто писав, що вбивць 5 річного Кирила Тлялова буде жорстко покарано і це на його відповідальності. І в цьому факті є нюанс – там фігурують поліцейські, які успішно вийшли в березні під заставу в 200 тисяч гривень.

Тепер складаємо все до купи і додаємо вчорашній суд.

У всіх випадках Зеленський особисто втручався в картину зображення справ для українців. Всюди фігурує МВС. От тільки у вбивстві хлопчика під заставу поліціянти виходять на свободу, маючи у слідства ствол, кулю, свідків, експертизи і превеликий жаль самого хлопчика…
Виходить, Президент – забув?

А вчорашній суд по справі Марченко вирішив дати ще ДВА МІСЯЦІ НА СЛІДСТВО ДБР. Уявляєте? Більше року триває шиття справи бойовим офіцерам, які реформували забезпечення ЗСУ після своїх гарячих точок, а зараз у ДБР до сих пір нічого немає. Суд дозволив продовжити слідство, бо ж Зеленський особисто про це говорив! Ну яке ще може бути пояснення, що вбивць випускають на волю під заставу, а бойових офіцерів залишають без посад існувати на невідомий термін, бо Президент з ДБР облажались???

Тому я хочу усім нагадати. Справу можуть завести на кожного, а вже правосуддя буде вибірковим. І якщо ти ветеран, активіст, волонтер чи людина, що не боїться говорити – з цією владою можете чекати на справу, просто вже буде питання часу.

І ще. Карантин карантином, а за Україну і нашу свободу потрібно боротись постійно! Крайніх не буде. Все має бути і буде – тільки Україна!

Капітан Прайс

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist