Суспільство

Якщо будемо слухати таких як Стефанчук і Разумков, то платитимемо людськими життями, – Безсмертний про заяви щодо мовного закону

0
Дипломат Роман Безсмертний заявив, що для того, щоб зняти цілу низку проблем, Україні треба чітко визначитись з ціннісними параметрами, до яких належить і мова

Про це він заявив в ефірі програми “Червона лінія з Сергієм Висоцьким” на Еспресо.TV.

“Для того, щоб зняти цілий ряд проблем, треба чітко визначитись по цінносних параметрах. До таких належить і мова. Треба чітко розуміти, що це українська держава і що ціла офіційна система, яка стосується офіційного спілкування в державних установах, органах місцевого самоврядування, судовій системі, виконавчій системі, системі послуг – має реалізовуватись українською мовою”, – сказав Безсмертний.

Дипломат зауважив, що через невизначені цінності щодо вибору української держави зараз відбувається події в Криму і на Донбасі.

“До того часу, поки цей схиблений цінносний вибір буде заражати, інфікувати українське суспільство – ми будемо блудить. Але я вкотре повторюсь, якщо ми не зупинимось у цьому блудінні і будемо слухати таких, як Стефанчук, Разумков і так далі, то ми будемо платити з кишень, але найгірше – будемо платити людськими життями. Власне те, що зараз відбувається в Криму і на Донбасі – це наслідок цього блудіння з невизначеними цінностями щодо вибору українського суспільства і української держави”, – наголосив Безсмертний.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist