Політика

«Якщо не буде угоди з МВФ»: Погребінський прогнозує втечу Зеленського з України

0

Якщо Києву не вдасться укласти нову угоду з Міжнародним валютним фондом про виділення чергового кредиту, президент Володимир Зеленський втече з України. За інформацією Федерального агентства новин, така думка прозвучала від київського політолога Михайла Погребинського.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Він пояснив, що дві третини доходної частини бюджету країни складають тільки запозичення. Якщо МВФ не виділить Києву черговий кредит, керівництву країни не буде чим виплачувати зарплати і пенсії.

Якщо влада вирішить запустити друкарський верстат, то вже через пару місяців курс долара досягне 300 гривень, пояснив Погребінський. Через зміни державного бюджету України на поточний рік ВВП скоротиться на 3,9%, а ще зовсім недавно аналітики прогнозували зростання в 3,7%. Замість прогнозованих 27 гривень за долар, американська валюта подорожчає майже до 30 гривень.

Що стосується інфляції, то замість обіцяних 5,5%, вона досягне 8,7%. Політолог підкреслив, що без кредитів Міжнародного валютного фонду Зеленському доведеться терміново шукати літак в Оман.

Нагадаємо, що раніше, коментуючи п’яту річницю від дня загибелі Олеся Бузини, Погребінський заявив, що він був єдиним з усієї творчої інтелігенції, хто відкрито і послідовно виступав опонентом українського ліберального націоналізму і був прихильником зближення слов’янських народів.