Новини

Якщо не будуть прийняті політичні рішення, залишиться можливість імпорту газу з РФ, – Коболєв

0
Голова НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв розповів, що російські компанії, зокрема “Газпром”, зараз можуть постачати газ в Україну

Про це голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв розповів у інтерв’ю виданню “РБК-Україна”.

Коболєв повідомив, що в рамках існуючого українського законодавства якась компанія з російської сторони, наприклад, “Газпром”, може прийти до оператора ГТС і сказати, що хоче забронювати потужності для входу в Україну з постачанням для української компанії.

“В рамках чинного регулювання, якщо вони виконають усі вимоги за фінансовими гарантіями щодо забезпечення, в оператора не буде підстав відповісти “ні”. Якщо тільки не будуть прийняті якісь інші політичні рішення, правоохоронних органів або РНБО, які заборонять це робити. Таке вікно в даний момент часу залишається відкритим”, – зазначив він.

На питання про те, чи немає зараз ніяких запобіжників, щоб постачати газ з Росії в Україну, голова правління відповів: “Принаймні, мені про такі запобіжники зараз невідомо”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16