Новини

“Якщо немає хліба, нехай їдять тістечка”: Волошина нагадала “слугам народу”, з чого почалася Французька революція

0

Лариса Волошина нагадала на своїй сторінці в «Фейсбук», що депутат від «Слуги народу» Євген Брагар запропонував пенсіонерці продати собаку для того, щоб заплатити за комунальні послуги. При цьому журналістка нагадала представнику політичної сили Володимира Зеленського, з чого почалася Французька революція.

Волошина зазначила, що визначальними стали слова королеви Франції марі Антуанетти. Дружина короля Людовика XVI, коли їй повідомили, що у простих громадян немає хліба, запропонувала їм є тістечка. Журналістка звертає увагу на загальні підходи монаршої персони і «слуги народу».

Скандал із заявою Брагар демонструє реальне ставлення представників правлячої партії простим громадянам. Це ні що інше, як зарозумілість знаті по відношенню до холопам, до життєвих проблем бідняків. Мовляв, продай собаку, купи собі тістечко, і не заважай жити носіям блакитної крові. Саме так і варто розцінювати слова Брагар. Тільки цікаво, коли це він встиг піднятися до висот монархів? Партія Зеленського називається «Слуга народу». Однак складається враження, ніби її представники поводяться як господарі народу.