Новини

Якщо Словаччина справді намагалася купити маски, то в обхід українського законодавства, – Кулеба відповів на заяву прем’єра Пеллегріні

0

Спроби українських компаній на замовлення з-за кордону експортувати маски і респіратори незаконні і будуть жорстко блокуватися.

Про це повідомив у Facebook глава МЗС України Дмитро Кулеба, коментуючи публікацію Цензор.НЕТ, де з посиланням на прем’єр-міністра Словаччини Петера Пеллегріні повідомляється, що Україна готова була продати цій країні партію 2 млн шт., але врешті продала маски в Німеччину.

“Немає зараз в Європі країни, яка не полювала б у всьому світі на маски і респіратори. Коли все це закінчиться, я зможу розповісти багато цікавих історій на цю тему.

А зараз скажу одне: якщо Словаччина справді намагалася купити маски, то планувала це в обхід нашого законодавства. Експорт мінімум до 6 червня заборонено. Спроби наших компаній і ділків на замовлення будь-кого з-за кордону експортувати – незаконні. Ми жорстко блокуватимемо їх разом із Міністерством внутрішніх справ і митницею. Здоров’ям громадян не торгуємо”, – підкреслив міністр.

Якщо Словаччина справді намагалася купити маски, то в обхід українського законодавства, - Кулеба відповів на заяву премєра Пеллегріні 01

Нагадаємо, 11 березня уряд України затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Зокрема, запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, в яких запланована участь 200 і більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні. Також кабінет міністрів України ввів  заборону на експорт медичних масок та інших засобів захисту. Обмеження діють до 6 червня.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16