Новини

Якщо Словаччина справді намагалася купити маски, то в обхід українського законодавства, – Кулеба відповів на заяву прем’єра Пеллегріні

0

Спроби українських компаній на замовлення з-за кордону експортувати маски і респіратори незаконні і будуть жорстко блокуватися.

Про це повідомив у Facebook глава МЗС України Дмитро Кулеба, коментуючи публікацію Цензор.НЕТ, де з посиланням на прем’єр-міністра Словаччини Петера Пеллегріні повідомляється, що Україна готова була продати цій країні партію 2 млн шт., але врешті продала маски в Німеччину.

“Немає зараз в Європі країни, яка не полювала б у всьому світі на маски і респіратори. Коли все це закінчиться, я зможу розповісти багато цікавих історій на цю тему.

А зараз скажу одне: якщо Словаччина справді намагалася купити маски, то планувала це в обхід нашого законодавства. Експорт мінімум до 6 червня заборонено. Спроби наших компаній і ділків на замовлення будь-кого з-за кордону експортувати – незаконні. Ми жорстко блокуватимемо їх разом із Міністерством внутрішніх справ і митницею. Здоров’ям громадян не торгуємо”, – підкреслив міністр.

Якщо Словаччина справді намагалася купити маски, то в обхід українського законодавства, - Кулеба відповів на заяву премєра Пеллегріні 01

Нагадаємо, 11 березня уряд України затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Зокрема, запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, в яких запланована участь 200 і більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні. Також кабінет міністрів України ввів  заборону на експорт медичних масок та інших засобів захисту. Обмеження діють до 6 червня.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist