Війна

«Якщо ви переконані, що там російських військ немає – атакуйте»: Зеленському запропонували розпочати наступ на «ЛДНР»

0

Президент України Володимир Зеленський може віддати наказ до наступу на Донбас, оскільки в ОП не бачать присутності військових РФ в ОРДЛО

Таку думку озвучив політолог і соціолог Віктор Небоженко на своїй сторінці в Facebook.

“Якщо, за версією Офісу президента, ОРДЛО не має прямого відношення до Москви, а російських військових немає на Донбасі, то що варто президенту України, Головнокомандувачу (Володимиру Зеленському – ред.) віддати наказ розгромити сепаратистів Донбасу і звільнити окуповані території. Адже наші Збройні сили набагато сильніші за “незаконні збройні формування “сепаратистів”, – іронічно зазначив експерт, натякаючи на не зовсім зрозумілу реакцію ОП на зрив перемир’я на Донбасі.
Небоженко також підкреслив, що якщо за версією офісу президента, в сепаратистських республіках немає військ Росії, то це буде історичним шансом для України.
“Тут треба поспішати, поки в політичному керівництві країни, в оточення президента України не з’явилися путінські” кроти«, приховані прихильники Кремля, які вмовляють президента Зеленського пограти з Москвою в небезпечну» миротворчу «гру, в» кішки – мишки””, – упевнений експерт.
Джерело: Політека