Політика

Якщо війну припинить Україна, то її не буде, — екс-генсек НАТО Расмуссен

0

Ексгенеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен під час телемарафону «Мир і війна: міжнародна конференція до 75-річчя завершення Другої світової війни» на «5 каналі» висловився стосовно того, як можна принести мир на схід України.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

«Основне в цьому – це щоб Путін припинив війну. Якщо Україна припинить війну, то України просто більше не буде. Якщо ж Путін припинить війну, то більше не буде війни. І справді це так і є. Так просто», – сказав Расмуссен.

Він додав: «Будь-хто, хто любить свободу, повинен підтримувати Україну. Наша робота – змінити розрахунки Путіна за допомогою єдиної мови, яку розуміє він. Це мова сили. Тому що підтримка для України – це підтримка нашої власної свободи. Якщо ми надамо Путіну якесь послаблення, це тільки заохочуватиме його та інших автократів пригнічувати та продовжувати агресію».