Політика

Якщо війну припинить Україна, то її не буде, — екс-генсек НАТО Расмуссен

0

Ексгенеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен під час телемарафону «Мир і війна: міжнародна конференція до 75-річчя завершення Другої світової війни» на «5 каналі» висловився стосовно того, як можна принести мир на схід України.

«Основне в цьому – це щоб Путін припинив війну. Якщо Україна припинить війну, то України просто більше не буде. Якщо ж Путін припинить війну, то більше не буде війни. І справді це так і є. Так просто», – сказав Расмуссен.

Він додав: «Будь-хто, хто любить свободу, повинен підтримувати Україну. Наша робота – змінити розрахунки Путіна за допомогою єдиної мови, яку розуміє він. Це мова сили. Тому що підтримка для України – це підтримка нашої власної свободи. Якщо ми надамо Путіну якесь послаблення, це тільки заохочуватиме його та інших автократів пригнічувати та продовжувати агресію».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist