Якщо влада вагається отримувати статус головного союзника США, суспільство має тиснути, — Піонтковський
Аналітика

Якщо влада вагається отримувати статус головного союзника США, суспільство має тиснути, — Піонтковський

Громадянське суспільство України має об’єднатися навколо цілком реальної вимоги щодо підтвердження заявки на головного союзника Сполучених Штатів за межами блоку НАТО

Про це заявив політолог Андрій Піонтковський (Вашингтон, округ Колумбія) в етері щотижневої програми «Студія Захід» з Антоном Борковським, що 1 лютого 2020 року вийшла на телеканалі Еспресо.TV.

«Зараз або ніколи. Вирішальний момент. Чи існує в Україні громадянське суспільство? Воно повинно об’єднатися навколо цієї цілком реальної вимоги. Це не якийсь Будапештський меморандум, який проїхали, який не виконали держави, що підписали його. Це реальна річ, яку можна отримати сьогодні», — пояснив експерт.

На його думку, нинішнє загострення міжпартійної боротьби між республіканцями й демократами на тлі процедури імпічменту Дональда Трампа лише на користь Україні, адже кожна зі сторін прагнутиме відкинути звинувачення на свою адресу й негайно, як він вважає, забезпечить виконання даної вимоги.

«Не потрібно нікого випрошувати», — додав Піонтковський.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16