Новини

Якщо Зеленський скаже, то мені вистачить двох хвилин, щоб написати заяву, – Загороднюк про свою можливу відставку

0

Глава Міноборони України Андрій Загороднюк заявив, що в нього немає підтвердження щодо планів керівництва країни звільнити його з посади

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив в інтерв’ю LB.ua.

Відповідаючи на запитання, чи збираються його звільнити, Загороднюк відповів, що йому нічого не відомо про це: “У мене немає ні найменшого підтвердження від керівництва країни про те, що це так”.

“Чутки ходять ще з минулого року. Зараз, я так розумію, трохи активізувалися. Якщо президент України скаже, що не бачить більше мене на посаді міністра оборони, мені вистачить двох хвилин написати заяву. Жодних проблем. Але на цей момент я не чув про невиконання якихось доручень, проєктів у Міністерстві оборони, які б зробили очевидною мою відставку”, – повідомив він.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що жодних заяв про відставку не писав.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist