Політика

Яна Зінкевич: Влада не контролює ситуацію в країні

0

Заяви місцевих органів самоврядування, які не погоджуються з рішеннями центральної влади щодо протиепідемічних заходів, свідчать, що влада втрачає контроль за ситуацією в країні.

Про це заявила народний депутат з фракції “Європейська солідарність”, лікар-доброволець Яна Зінкевич на своїй сторінці у Facebook.

Вона наполягає на необхідності негайного проведення позачергової сесії парламенту задля провадження термінових антикризових заходів.

“Демарші Луцької та Тернопільської міських рад, а також шокуюча щоденна статистика захворювань на COVID-19 – це свідчення того, що влада втратила контроль. Спочатку за епідеміологічною ситуацією, а тепер і політичною”, – пише Зінкевич.

На її думку, вже давно стало зрозуміло, що “карантин був лише формальністю і нічого спільного зі справжньою боротьбою з небезпекою не має”.

“Безвідповідальність влади, відсутність термінових кроків для боротьби із пандемією наражають країну на ризик повторення жорсткого карантину із ще більш драматичними наслідками для економіки й великим негативним впливом на фінансове становище людей. Тож діяти слід негайно”, – додає народний депутат.

Вона також нагадала, що “Європейська солідарність” вимагає ухвалити закони для допомоги лікарям, насамперед – про страхування на випадок захворювання на коронавірусну хворобу. Крім того, на її думку, Кабінет міністрів та Офіс президента повинні прозвітувати про використання коштів, виділених у спеціальний коронавірусний фонд.

“Без конкретних і прозорих дій центру регіони й далі безконтрольно віддалятимуться від чіткої владної вертикалі, не розуміючи кроків влади”, – резюмувала Зінкевич.

Джерело: News.UA