Суспільство

Янукович вимагає завести справу на Порошенка і Яценюка

0

Адвокати Віктора Януковича вимагають притягнути до кримінальної відповідальності п’ятого президента України Петра Порошенка та екс-прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Про це повідомив адвокат АО AVER LEX Віталій Сердюк, який представляє інтереси Януковича, пише ІнфоРезист.

За його словами, Порошенко і Яценюк повинні бути притягнуті до відповідальності за дачу неправдивих свідчень у Київському апеляційному суді під час розгляду справи про втрату Криму. Правозахисник відзначає, що Петро Порошенко фальшиво свідчив про його стосунки з Юрієм Луценком і події 2014 року, в тому числі щодо боєздатності української армії. Сердюк вважає, що п’ятий президент навмисно занизив можливості українських військових в 2014 році.

У свою чергу Яценюк повідомляв недостовірну інформацію в тому числі про відмову Віктора Януковича, як президента, виконувати умови Угоди про врегулювання кризи в Україні; про відсутність зброї у протестуючих на Майдані; про те, що опозиція не захоплювала резиденцію «Межигір’я» і не здійснювала замахів на Віктора Януковича.

Таким чином, вважає правозахисник, існувала змова попередньої влади для зняття з себе відповідальності за події зими 2014 року і анексію Криму.

  • Четвертий президент України і втікач Віктор Янукович придбав будинок в елітному селищі Барвиха під Москвою за 52 мільйони доларів.