Суспільство

Ярош: команда Зеленського – це ліквідатори української державності

0

Навколо чинного українського президента Володимира Зеленського згуртувалися постаті, що цілеспрямовано займаються ліквідацією української державності. Для цього вони використовують й самого президента

Про це командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош заявив у щотижневій програмі “Студія Захід” з Антоном Борковським на Еспресо.TV.

“На мій погляд, ця влада чудово розуміє, що вона робить. Якщо спочатку я теж міг собі думати про те, що це незнання, некомпетентність, непрофесіоналізм і т.д., то зараз вже видно, що це доволі системна робота і я все більше і більше говорю своїм побратимам про те, що ця влада – це ліквідатори нашої державності. Тобто це ті люди, які мають дуже чітку ціль і діють вони різними способами, використовуючи, можливо, цього нашого недолугого, на жаль, президента Зеленського. Я не виключаю, що він справді там щось не розуміє, але він несе за це все персональну відповідальність. Безумовно. Бо саме він очолює владу, саме він, незважаючи на попередження, вирішив балотуватись і переміг на тих президентських виборах”, – зазначив Ярош.

На його думку, йдеться саме про “системну роботу”, яка курується “безпосередньо Москвою”.

Й відповідних підтверджень, як вважає командир УДА, не бракує.

“Вони кожного дня все нові і нові зашквари роблять. І найголовніше, що знищується сама державна система, інституції державні знищуються, знищуються принципи, на яких може будуватися держава. Тут вони дуже послідовні”, – наголосив Дмитро Ярош.