Політика

Ярош розповів українцям, хто має стати наступним президентом: “Це має бути генерал. Порядок переможе хаос”

0

Дмитро Ярош останнім часом зник з політичної арени країни, але його постійні дописи у Facebook показують, що колишній лідер організації «Правий сектор» продовжує ретельно стежити за подіями в Україні.

Як інформує Колумніст, діючий командувач УДА нещодавно залишив у себе на сторінці короткий пост, в котрому розповів кого він бачить наступним Президентом України. Його слова здивували частину аудиторії, про що можна зробити висновок у коментарях.

«Вважаю, що найкращою кандидатурою у цей час, на цей важливий пост є генерал Михайло Забродський…», – поділився своєю думкою Дмитро Ярош.

У коментарях, багато прихильників п’ятого президента Порошенка не схвалили пропозицію командувача УДА. Зокрема, не згодним був відомий волонтер Роман Доник:

Водночас, деякі користувачі погодились, що країні потрібен лідер-патріот і президент-державник в одному обличчі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16