Новини

Ярош: точно не заглядав би в очі Путіну і послав би його разом з його “мінськими домовленостями”

0

Один з лідерів «Правого сектора» Дмитро Ярош сьогодні написав пост на своїй сторінці в Facebook, в якому розповів, які б його кроки були сьогодні, якби він був Верховним Головнокомандувачем. Ярош зазначив, він би першим ділом не намагався заглядати в очі Путіну, а порадив би йому рухатися куди подалі разом зі своїми Мінській угоді. Після чого знайшов би добровольців, які готові були підставити плечі туркам і вирушили до Сирії.

За словами Яроша, також він би розпорядився закрити всі КПП, перед цим попередивши про це населення і взагалі поставив би крапку в будь-яких переговорах з ОРДЛО. Єдиний виняток – переговори з тими, хто згоден перейти на бік України і скласти зброю. Також відправив би за грати без права вносити грошову заставу за таких людей, як Медведчук, Рабинович, Коломойський, Портнов, Лукаш, Труба, адже вони відверто працюють на Кремль.

Також, за словами Яроша, при ньому були б заборонені партії, які грають на руку Кремлю, такі, як «ОТЗЖ» та інші. У турборежимі були б прийняті закони, які сприяють зміцненню армії і оборони країни.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16