Політика

Ємець блокує закупівлю ліків через небажання керівництва “Медзакупівлі України” брати на роботу його протеже, — Супрун

0

Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець вже третій тиждень блокує закупівлю важливих медпрепаратів, в тому числі для боротьби з коронавірусом, через небажання керівництва ДП «Медичні закупівлі України» брати на роботу його «довірену особу».

Про це повідомила у фейсбуку ексглава МОЗ Уляна Супрун, передає Цензор.НЕТ.

«Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець, під гучні заклики ввести надзвичайний стан, свідомо залишає лікувальні заклади без критично важливих ресурсів і ліків. Причина полягає у відмові керівника Медичні закупівлі України порушувати закон і брати на посаду заступника генерального директора «довірену особу» Ємця. Особу, яка засуджена за кримінальний злочин (крадіжку ікри в супермаркеті)», — відзначає Супрун.

За словами Супрун, гендиректор «Медичні закупівлі України» Арсен Жумаділов звернувся із заявою про скоєння кримінального злочину в ДБР, а Ємець звернувся в Нацполіцію з проханням відкрити кримінальне провадження проти Жумаділова.

«В особистій бесіді з Арсеном він сформулював свою поведінку так:»По-хорошому ви не захотіли. Буде по-іншому».

Для мільйонів громадян України «по-іншому» означає перебувати в заручниках у міністра, який зловживає службовим становищем, ставлячи під загрозу національну безпеку «, — написала ексглава МОЗ.

Ємець блокує закупівлю ліків через небажання керівництва Медзакупівлі України брати на роботу його протеже, - Супрун 01Ємець блокує закупівлю ліків через небажання керівництва Медзакупівлі України брати на роботу його протеже, - Супрун 02

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16