Політика

Єрмак купив Mercedes за 3 мільйони гривень напередодні карантину в Україні

0

Голова Офісу Президента Андрій Єрмак 11 березня придбав автомобіль Mercedes-Benz. Вартість машини становить 2 мільйони 972 тисячі 776 гривень.

Повідомлення про зміни у майновому стані він вніс 20 березня у Єдиний державний реєстр декларацій.

Глава ОПУ купив собі Mercedes-Benz S 350 d 4MATIC long 2019 року випуску.


Що відомо про декларацію Єрмака за 2019 рік

  • Керівник ОП володіє квартирою площею 107,8 квадратних метрів, низкою корпоративних прав та трьома державними цінними паперами вартістю 1 тисячі гривень.
  • Згідно з його декларацією, з серпня 2015 року він користується автомобілем Toyota Camry, який не перебуває у його власності.
  • Загалом Єрмак вніс до декларації 254 959 гривень доходу за 2019 рік. Зокрема це дохід від підприємницької діяльності, зарплати у ТОВ «Міжнародна правнича компанія», зарплати за основним місцем роботи в АТ «Міжнародна правнича компанія», гонорари у «Медійній група європейського партнерства» та дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав.
  • Також керівник ОП задекларував частини корпоративних прав у 9 компаніях, зокрема: 100% у ТОВ «ЕР ПІ АЙ», 99% у ТОВ «Гарнет Інтернешнл Медіа груп», 10% у ЗАТ «Інтерпромфінанс-Україна» та по 50% у ТОВ «Міжнародна правнича компанія», «Міжнародна фармацевтична група» та «Інтерпромфінанс-Безпека».
  • Ще Єрмаку належать 60% прав у Адвокатському об’єднанні «Міжнародна правнича компанія», 33,33% у ТОВ «АМА ВІЖН» та 0,01% — у ТОВ «Віссон Юкрейн Технолоджис». Керівник ОП є кінцевим власником усіх вищеназваних компаній.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16