Новини

Єрмак постійно на зв’язку з новим кремлівським “куратором по Україні” Козаком, – ЗМІ

0
Новий глава Офісу президента Андрій Єрмак постійно перебуває на зв’язку з новим “куратором по Україні” в РФ Дмитром Козаком в обхід офіційних міжнародних каналів зв’язку

Про це пише Українська правда.

За словами очевидця телефонної розмови Володимира Зеленського та Володимира Путіна, нові обличчя в переговорному процесі країн погоджували саме вони.

Зокрема, Зеленський в розмові попросив Путіна назвати свого представника, а Україна мала назвати свого. Путін сказав, що це буде Козак, а Зеленський назвав Єрмака.

Зазначається, що при Зеленському Єрмак зумів поширити свою непублічну дипломатію на контакти і з Москвою, і з Вашингтоном.

“(Колишній куратор з питань України Владислав) Сурков був радикальний, і тому з ним було легше. Ти знав, чого від нього чекати. Козак – це щось інше. Він такий помірний, слухає, типу українець. Але насправді не менш небезпечний, ніж Сурков. І те, що Єрмак безконтрольно з ним постійно на телефонному зв’язку – це може бути проблемою. Тому що ніхто, крім президента, не знає, про що вони говорять. Якщо, звичайно, президент знає”, – розповів виданню дипломат з Міністерства закордонних справ.

Дипломатів насторожує те, що контакти Єрмака з Козаком і росіянами жодним чином не узгоджуються з міністерством, однак сам Єрмак у цьому проблеми не бачить і запевняє про координацію дій з МЗС.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16